20 temmuz 2008 bon jovi istanbul konseri

sukela
düşünmesi bile insanı heyecanladıran olay. henüz bon jovi’nin resmi sitesinde herhangi bir şey yazmıyor da olsa ahmet san açıklamış, inanıyoruz. konser yerinin 1993 istanbul konserinde olduğu gibi inönü stadyumu olduğu şeklinde söylentiler de var ki, bu da çok heyecan verici. rock n coke’a gitmez bon jovi. sadece bon jovi fanlarının olduğu bir kalabalık... hayali etmesi bile süper!

sevgiliyi özlemek

offf be
karşılıksız aşktan sonra en zor şeydir. hele bir de görmek için aylarca beklemek gerekiyorsa kafayı yedirtir adama. ne yana baksan sevgiliyi görürsün. neyi koklasan kokusu tüter burnuna. içini yakar ama kavuşmayı daha güzel hale getirir bu özlem.

webcam

independence
kadin ile erkek arasinda genelde seks aracidir. erkek ile erkek arasinda ne araci oldugunu henuz cozemedim ama hicbir erkege kamera acmiyorum, sakata gelmekten urker olduk kodugumun memleketinde.

ugaritçe

delirtmeyinlanbeni
sami-hami dil ailesinin sami dalından bir dil. suriye’de lazkiye’nin 12 km kuzeyinde ras şamra (eski adı ugarit) denilen yerde 1929’daki kazılarda bulunan yazılı belgelerin incelenmesiyle ortaya çıktı. mö 14. yüzyıla ait olan belgelerin fenike yazısına yaklaşan alfabetik bir çivi yazısı ile yazıldığı anlaşılmıştır.

demetrio albertini

seyhmerat
senelerce milan’da oynamış kısa bir süre barcelona’da oynamış olan eski italyan yıldız. an itibariyle kendisinin jubile maçı yapılmakta ve milan ile barcelona’nın tüm eski ve yeni yıldızları karşı karşıya gelmektedir. star’dan canlı yayınlanıyor.

sex on the beach

artemisia
bünyesinde meyve suyu, vodka ve tekila barındıran içimi cok hafif super kokteyl. içiminin rahatlıgına kanar, bir sürahiyi yuvarlarsanız mideye ağaçları dev insanlar sanıp arkadaşınıza sarılıp korkudan ağlamanız işten bile değildir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol