game of thrones

galahad
Battle of the bastard bölümü hâlâ daha 1 numaram. Dizi de öyle ama bu bölüme ayrı hayranlığım var...

Ayrıca Yıllar sonra bir kez daha izlemeyi düşünüyorum ama aradaki bayık bölümler pek çekilecek gibi değil. En iyisi sağlam bölümleri göz ucuyla izlemek. Çok özledim bu diziyi, açlığımı en kısa ve en verimli böyle gideririm sanırım.

öner erkan

independence
çukur'da da oynadi kendisi ama şöyle bir realite var ki bu cocuk komedi dizi yahut filmlerinin adami. mafya dizisinde ilk gunde de yakistiramamistim, hala daha fikrim ayni. ama gel dikiz ki komedi dizilerinde üzerine az insan tanirim.

line of duty

galahad
Beşinci Sezondaki müthiş senaryosuyla beni adeta mest etmiştir. Üç ve dördüncü sezonlarda hafiften kendini tekrara bağladığını hissetmeye başlamıştım ama beşinci sezonun kurgusu ve senaryosu bana her şeyi unutturdu, enfes ötesi bir polisiye mücadelesi izledim.

Ne yazıkki 6.sezonu netflix'te bulunmuyor. Biraz araştırdım ama geleceğine dair pek de umut yok. Torrent indirmeyle de uğraşmak istemiyorum. Bekleyeceğiz mecbur.

sedat peker

independence
bir süredir ne tweet atiyordu ne video paylasiyordu, bugun attigi tweetlere gore kendisi, iki oğlu, kizi ve eşi ile birlikte evlerinde calisan gorevliler de dahil herkes coronavirus e yakalanmis. kendisi biraz agir geciriyormus hastaligi. bu sebeple iletişim aksamis.

wuhan virüsü

independence
yeni pike çok yakınlaştık.

bugun yapılan test sayısı 214 bin 196, tespit edilen vaka sayısı 9 bin 586, can kaybu sayısı 52. tabi bunlar resmi veriler.

gidin aşınızı olun, kendinizi düşünmüyorsanız bile çevrenizi, ailenizi, insanları düşünün. bana bir şey olmaz demeyin, oluyor çünkü. ilk aşımı oldum yeter demeyin, yetmiyor çünkü.

pfizer biontech covid-19 aşısı

independence
az once gittim ikinci dozunu oldum.

öncelikle ozel hastanelerde randevusuz olmuyor ama devlet hastanelerinde biontech icin randevuya gerek yok. kafaniza gore istediginiz saatte gidip olabiliyorsunuz, yeter ki 4 kisi olsun asi olmak isteyen, 5 dakikada olup cikabiliyorsunuz.

ilk etkisi sanki bir duble raki icmisim gibi bir etkisi oldu ilk 20 dakika icerisinde. ayrica sol kolumda ilk aşıdan bugune var olan ağrıyı bir anda söktü attı, bu nasil etkidir bilmiyorum.

ilerleyen saatlerde okuduklarima gore yuksek ates, halsizlik ve titreme bekliyorum ama henuz bir sey yok.

gidin zaman gecirmeden oluverin siz de.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol