confessions

yurunero

Yazar

  1. toplam entry 23
  2. takipçi 0
  3. puan 32

bir annenin günahı

özge özberk, musa uzunlar, mert yazıcıoğlu'nun başrollerde olduğu yeni kanal d dizisi. bugün itibarıyla yayınlanmaya başlamış. yolu açık olsun. uzun süredir şöyle bir diziyi merakla takip edesim vardı.

appgallery

yeni lansmanı yapılan uygulama mağazası. tüm androidlerde çalışıyor. appgallery üzerinden indirilen her uygulama için de hediye çeki, indirim kodu ve hatta bedava internet paketi hediye ediyorlar. ki bu internet paketinden şu ana kadar 2 kez kazanmışlığım var. bir de büyük çekilişleri de var. burda da matebook, mate xs, akıllı saat gibi hediyeler var. merak edenler için link bırakıyorum:https://tinyurl.com/y3mmzrq2

yaay

az önce google play'den indirerek üyeleri arasına katıldığım yeni sosyal medya uygulaması. kullandıkça insanı sarmaya başlıyor. henüz yeni bir platform olduğu için kullanıcıları da biraz heyecanlı diyebilirim. kimi takip etsem hemen geri takip yaptı. ulaştığım takipçi sayısı beni bile şaşırtıyor.

eltilerin savaşı

bir sene önce vizyonda olan türk komedi filmidir. netflix'te görünce bir bakayım dedim. Yani aşırı komik değil ama sıkılmazsınız da. sanırım filmin histap ettiği kitleye pek girmiyorum ben. ondan pek bir emin olamadım ://///

aslan hürkuş

türk havacılık ve uzay sanayi'nin (tusaş) eğitim uçaklarından hürkuş ile trt çocuk karakterlerinden aslan'ın birlikte yaşadığı maceraları anlatan, 13 mart'ta vizyona girecek filmdir. çocuklarımızın yerli kahramanlarla büyümesi ve hayal güçlerini geliştirmeleri açısından önemli bir çalışma bence. ilgilenenler için filmle ilgili klibi de buraya ekliyorum.

yerli otomobil

trafiğe 2022'de çıkacağı söyleniyor. büyük ihtimalle biz sadece kasayı tasarlıyoruz ve parçalar başka ülkelerden. aslında tüm araçlar 2-3 farklı tip motor kullanıyor yani çokta anormal değil bildiğim kadarıyla.

the boys

arkadaş çevremden bolca önerilen bir dizi. lakin ilk bölümün 30-40dk sını izledikten sonra kusmamak için kendimi zor tuttuğum bir dizi. gerçekten saçma ve bir şey anlatamayan bir dizi.

sex education

netflixin deli gibi her yerde reklamını bastığı dizi. itici geldiği için izlemediğim ama bu kadar baskı üzerine izlemek zorundayım gibi hissettiğim dizidir.

dolar

seçim öncesi ne olacağı hiç belli olmaz diyenlerin haklı çıkması.. son 4-5 gündür sürekli bir değişimde ve seçim tarihinde ve sonrasındada ne olacağı belli değil. dikkatli olmak lazım
0 /