confessions

meekma

Yazar

  1. toplam entry 704
  2. takipçi 8
  3. puan 4907

bengi başer

"Durum kritik, korkun!
Kendinizi sadece Covid-19'dan değil,her şeyden koruyun, trafik kazası dahi geçirmeyin çünkü yoğun bakımlar dolu"

yok bunu bengi başer dememiş.. meşhur ismail cinel demiş
virrus teyze şöyle demiş

Değerli takipçilerim, lütfen Covid19 etkisizleşene kadar:
trafik, ev, iş kazası ve kalp krizi geçirmeyin,
pıhtınız atmasın, mideniz kanamasın, kanser ve grip olmayın, fiziki hiçbir kavgaya karışmayın, kısaca, sizleri yoğun bakıma düşürebilecek her durumdan kaçının !..
ya arkadaşım ağzınıza bu lafları verenler size demiyorlar mı kendi cümlelerinizi kurun, yaratıcı olun felan diye..
bence de trafik kazası geçirirseniz doğrudan oto sanayiye gidin.. usta kaportaya bakarken sizin de kırığınıza çıkığınıza bir el atıversin.. bu aralar hastaneye düşmekten iyidir.. kırık kemiğiniz için koronyo tedavisi yapabilirler..

sonra?

turkuaz tabloda her zaman bir kişilik yer bulunur..

ahmet ceylan saydam

(bkz:#1164727)

entiriye genel olarak katılmakla birlikte toza dikkat edin derim. olursa öyle bir şey o tozları solumamaya gayret edin.. virüs mirüs gibi fantastik şeylerden bahsetmiyorum ağır metallerden bahsediyorum.

virüs maskesi

"Skandal görüntüler: Maskelerin iplerini tükrükle yapıştırdı!"

https://www.gercekgundem.com/guncel/233323/skandal-goruntuler-maskelerin-iplerini-tukrukle-yapistirdi

bir süre taktığınız maskeye dikkatli bakın.. saçaklanmış olduğunu, liflerin koptuğunu göreceksiniz.. o kopmuş liflerin her biri akciğerinize indiğinde birer kiste dönüşecek. böbreklerinizin karbondioksit solumakla ne kadar hırpalandığını, kalbinizin azalan oksijeni tüm vücuda yetiştirebilmek için nasıl çırpındığını saymıyorum bile..

bilumum endüstri atığı polimerden üretilmiş maskeleri zorla taktırıp millete oksijeni tükenmiş havayı solutmak insanlık suçudur.

beyin yakan zırvalamalar

"İlaç kullanmayı vatandaşlık görevi olarak görmeli"doktor beyin buyurmasında özne yok ama sanırım "piyango testle pozitif ilan ettiğimiz kişiler" demek istiyor..

16 tane hap yutmak vatandaşlık göreviymiş... aynen beybi..

millet ufaktan uyanmaya başladı insanların neden tırnak içinde "gripten" öldüğüne.. hekim kişileri de aldı bir panik..

ama üzülmesinler medikal totaliter rejimde çare tükenmez, intiharları, cinayetleri felan da govik yazarlar, olmadı bir öleni iki yazarlar.. maksat korku pornosu devam etsin.. çünkü insanlar korkunun üstesinden gelirse bazı götlerde kraterler açılacak.. çok iyi biliyorlar..

favipiravir

"Ölüyordum!
Covid19 yüzünden değil sağlık bakanlığı'nın “al bunu kullan” diye eve gönderdiği favicovir adlı ilaç yüzünden. Allerjik reaksiyon gösterdim ve zor kurtuldum. Bu kadar ağır, bu kadar yan etkisi olan bir ilacı bize doktor kontrolundan bile geçmeden niye veriyorsunuz?"devamındakileri de okursunuz. okuyun yani sağlığınız için..

çok büyük bir kozumuz var, bu aralar hastanelerden uzak durmak .. deeermişim..

şaka lan.

heşteğ #miski misifi hijyin

bunu diyorum. sürü adamıyım ben..

pcr testi

test budur


nizami yapılırsa böyle..eved.. iki maskeden geçip sekiz metre uçan birüsü bulmak için burnunun g noktasına uzanmaları gerekiyor..

beyne santim kala yaklaştırılan bu çubukların steril olduğu nereden belli? etiketinde yazıyor di mi .. doğru bak. ben unutmuşum.

bir de cribriform plate denen bir yer var.. en eğlencelisi o.


kafatasınızın alt kısmında delikli bir kemik.. koku sinirleri o deliklerden geçerek beyne ulaşıyor.. "kazara" o kemik çatlatılırsa?... neyse boşver..bilim göteleklerin eline kalınca bütün bu saçmalık mantıklıymış gibi sunuluyor tvlerde..

heşteg #tişikkirlir ikrim

wuhan virüsü

plan budurHere is the play

1 Make lockdowns unbearable
2 Offer Vax
3 Track who has Vax
4 Blame non Vax for lockdowns
5 Once Vax compliance reaches certain threshold offer “freedom” from lockdown
6 It's a scam because they can make the numbers whatever they want

+++


korona testlerinin sahtekarlık olduğunu, hastanelerde tedavi adı altında ö..nazi yapıldığını, medyanın ve politikacıların gözünüzün içine baka baka yalan söylediğini anlamadığınız sürece rakamlar düşmeyecek.

mansur yavaş

bence ekirem başkan daha büyük bir iş yapıyor.. gerizekalı insanların neden kötü insanlardan daha tehlikeli olduğunu öğrenmemizi sağlıyor. ben mesela sayesinde ayıktım. üstelik aşiretimin 2 oyu var.

öğretmenler günü

previously on öğretmen tacizi
(bkz:#1164631)yeni bölüm"İstanbul Fatih'te bir lisede öğrencisini taciz ettiği iddia edilen öğretmen S.Ö. veliler tarafından darp edildi. Polis ekiplerinin araya girmesiyle öfkeli kalabalık dağıldı. Velilerin şikayeti üzerine öğretmen S.Ö. ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ederken, tacize uğradığı iddia edilen kızın ablası Şerife Ç., yaşananları anlattı. "
İstanbul'da öğretmene taciz dayağı! Mağdur öğrencinin ablası yaşananları anlattı


"Tacizci öğretmen için karar! 7 kız öğrenciye cinsel tacizde bulundu"
https://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/tacizci-ogretmene-109-yil-7-ay-hapis-2005596/


"8 yaşındaki öğrencisini taciz eden öğretmene iyi hal indirimi"
https://tr.sputniknews.com/turkiye/201802211032342131-ogrenci-ogretmen-taciz-iyi-hal-indirimi/


"İzmir'in Menderes ilçesinde 2014'te yaşları 6 ile 11 arasındaki 6 kız öğrenciye cinsel içerikli film izlettiği ve cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla 102 yıl hapis istemiyle yargılanan emekli öğretmenin yeniden tutuklanmasına karar verildi."
https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/okulda-taciz-iddiasi-davasinda-emekli-ogretmene-yeniden-tutuklama-karari/599058


"Öğrencisini taciz eden öğretmen şeriat mahkemesi istedi
Diyarbakır'da Coğrafya öğretmeni A.B. 16 yaşındaki öğrencisini taciz etti. Hakkında 4.5 aydan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan A.B. şeriat mahkemesi istedi."
https://www.ntv.com.tr/egitim/ogrencisini-taciz-eden-ogretmen-seriat-mahkemesi-istedi,uAUTl9HKNkCNiS6q5Gm3Hw


"İlkokul öğrencisini 2 yıldır taciz eden öğretmen tutuklandı"
https://www.hurriyet.com.tr/gundem/ilkokul-ogrencisini-2-yildir-taciz-eden-ogretmen-tutuklandi-40259388


"İstanbul Bayrampaşa'da bir ortaokulda yaşanan taciz skandalı şoke etti. Sınav yapma bahanesiyle 12 yaşındaki kız öğrencisine cinsel tacizlerde bulunan Türkçe Öğretmeni Kemal D. hakkında dava açıldı. "
https://www.sabah.com.tr/yasam/2018/04/17/taciz-edip-100-veren-ogretmene-22-yil-hapis


kaç tane öğrenci saydınız ? ben 100'e yaklaştım.. üstelik adım gibi eminim "rakamlar saklanıyor".. keşke aramızda bir öğretmen olsa da bu işlerin imam hatipler gibi "sözde muhafazakar" şirk bataklıkları dahil neredeyse istisnasız tüm okullarda olduğunu teyit etse..

götten uydurulan bir virüs palavrasında 80 milyon insanda 100 tanesi ölünce (bkz:ötenazi) "pandemi" ilan ettik.. ee 5 milyon öğrencide 100 tanesi tacize uğrayınca pandemi yok mu? olmaz mı.. salgın kasıp kavuruyor..

söylediğim şeyi tekrarlıyorum öğretmen, asker, polis, doktor, hakim.. fark etmiyor.. %90'ı çürümüş, %9'u kurtarılamayacak kadar çürümüş, geriye kalan istisna %1..

malesef o yüzde bir de böyle bir günde öğretmenleri kutlamak için yeterli değil.


götten uydurulan bir virüs palavrasıyla tüm insanlık çöküşe ve total diktatörlüğe sürüklenirken yattığı yerden alt tarafı 5 bin lira para alabilmek için "yiymi kişilik sınıfımda otuz tane koyonalı vay" diye ekşisözlükte yalandan ağlaşan bir kitleyi tebrik edemem.. kimse kusura bakmasın..


saygı duyduğumuz hocalar her zaman başımızın üstünde tabi.
(bkz:#1159283)

covid-19 aşısı

"Ülkemizde Faz-3 çalışmalarına 15 Eylülde başlanan, Çin'de geliştirilmiş COVID-19 AŞISI, ilkin gönüllü sağlık çalışanlarına uygulanmıştı. Çalışmaların devamı için bu sabah sizlerden gönüllü aradığımızı duyurduk. Gün bitmeden 20 BİN başvuru aldık. 83 MİLYON ADINA BİNLERCE TEŞEKKÜR."

"Yalan vallahide yalan hastanede çalışan arkadaşlarım söylediler temizlikçileri güvenlikleri vs hastanede çalışanları çağırıp toplantı yaptılar önce dedilerki kendi aşımız gönüllü olana 1,5 2 milyar para verilecek dediler sadece 4 kişi gönüllü oldu"

"3 temizlikçi 1 güvenlik doktor ve hemşireler asla toplantıya katılmadılar bi zaman sonra bi daha topladılar dedilerki çin aşısı bu sefer hiç gönüllü olmadı"
gözünüzün içine baka baka yalan söyleniyor. yalan neydi yalan? yalan kimin alamet-i farikasıydı?

kimsenin gönüllü olduğu filan yok.. bu "çalışmalar" tamamen kağıt üstünde. hayali çalışmalar.

şöyle söyleyeyim sen gönüllü oldun mu aşı çalışması için? olmadın.. niye olmadın? demek ki bildiğin bir şey var.. senin bildiğin şeyi başkaları da biliyor olamaz mı? olur tabi..

veya istersen öbür çalışmada enfekte olduğu iddia edilen 170 kişinin nasıl enfekte olduğunu araştır.

(bkz:#1164603)

nasıl enfekte olmuş bu insanlar? belli değil.. bu "çalışma" hakkında yalapşap hazırlanmış iki web sayfasından başka bir şey göremedim ben.. açıklayamazlar. çünkü açıkladıkları zaman başka sorular gelir.. çünkü bu "çalışmalar" kağıt üstünde yapılıyor. bunlar hayali çalışmalar..

bir süre sonra medyadan apar topar aşı çok güvenli goygoyunu yapabilmek için.. bütün bu tiyatronun hikmeti bu.

boşver bunları.. başka bir soru sorayım

her işçi için 666 lira destek..korona hastaları için özel hastanelere 666 lira destekmizahın zirvesi misvak'ın kapağı


düşünüyor musunuz nereden çıktı bu tırnak içinde "müslümanların" 666 sevdası diye... düşünmediyseniz bile şimdi düşündünüz ve zaten cevabı da buldunuz. kimsenin size söylemesine gerek yok.

yalanı tanıdığınız zaman gerçeği kolay bulursunuz..

fatih altaylı

yalancı

"Fatih Altaylı uyardı: Hastaneler gırtlağa kadar dolu, sokaklarda öleceksiniz"

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/fatih-altayli-uyardi-hastaneler-girtlaga-kadar-dolu-sokaklarda-oleceksiniz-1790438

yalan söylüyor. hastaneler boş. bomboş.. insanlar mecbur kalmadıkça hastanelere gitmiyorlar.

hastaneler her zaman boştu.

https://bilgisozluk.com/flatten-the-curve_269870

(bkz:#1162143)


isterseniz gidip kendiniz de görebilirsiniz. ama işin ucunda pcr testi denen yazı turayla korona koğuşuna düşmek var.. düşerseniz de üzülmeyin iyi tarafından bakın; insanlar gripten mi ölüyor yoksa bana göre ötenazi kategorisindeki korona tedavisinden mi ölüyor ilk elden görür anlarsınız.

kendisi ayrıca muhalif filan da değildir..

siz bunları unuttunuz herhalde.


bonuslar
özgürlükleri vermesi kolay, alması zordur..

5g

"Son dakika haberler: Sakarya'da esrarengiz kuş ölümleri! Harekete geçildi..."
"Sakarya'nın Hendek ilçesinde, 50 civarında sığırcık kuşu D- 100 karayolunda ölü ve yaralı bulundu. Hendek İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı ilk incelemede, kuşlara büyük bir aracın çarpmış olabileceği ihtimali üzerinde durulduğu belirtildi."

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberler-sakaryada-esrarengiz-kus-olumleri-harekete-gecildi-41667854

büyük bir araç çarpmışmış filan.. saçmalık.. şeyh daşşağı emikleyerek prof olmuş bilim kaltaklarımıza sorsalar söylerlerdi halbeküne: olay şudur, kuşlar koronya olmuş, aynı anda ölmeye karar vermişler. demek ki çok bulaşıcı, o halde berberler kapansın.

dalga geçiyorum ..

kuşlara tavsiyem şudur;

1. youtube neden 5g ile ilgili videoları çıldırmış bir şekilde siliyor diye düşünün
2. evinizin bir noktasında kendinizi iyi hissetmiyorsanız evinizin farklı, uzak bir noktasına geçin, mümkünse dışarı çıkın, çünkü 5g çok faydalı.

öğretmen

"İstanbul Arnavutköy'de bulunan bir ortaokulda Türkçe öğretmeni 13 yaşındaki 4 kız öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. Öğretmenleri tarafından cinsel tacize uğrayan kız çocukları skandal olayı ailelerine aktarınca, öğretmen önce tutuklanıp ardından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı."

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberler-sinifta-cinsel-taciz-skandali-ogretmen-hakkinda-istenen-ceza-belli-oldu-41667760

"25 öğrenciye taciz ve istismar davasında yeni gelişme!
Antalya'nın Kepez ilçesindeki İrenoğulları Şehit Atila Nizam İlkokulu'nda 25 öğrenciye taciz ve istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan öğretmen Mahmut Aydın K. için konulan yayın yasağı kararı kaldırıldı."

https://www.milliyet.com.tr/gundem/25-ogrenciye-taciz-ve-istismar-davasinda-yeni-gelisme-6043505


"Küçükçekmece'deki Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi'nde 2016'da öğrencisini taciz ettiği ve hala okulda görev yaptığı iddia edilen coğrafya öğretmeni dün bir kez daha protesto edildi."

https://www.milliyet.com.tr/gundem/tacizci-ogretmene-tepki-buyuyor-2766099


"Konya'da bir ortaokulda görev yapan beden eğitimi öğretmeni İsmail Hakkı E. (48), okulda masa tenisi kursuna katılan 10- 12 yaşları arasındaki 7 kız öğrenciye, farklı tarihlerde cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılandığı 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 80 yıl hapis cezasına çarptırıldı."

https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-tacizci-ogretmene-sok-her-ogrenci-icin-2631680

"Ortaokul öğretmeni, 2 kız öğrenciye tacizden gözaltında
Kütahya'da ortaokul birinci sınıfta okuyan 2 kız öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen Sosyal Bilgiler öğretmeni 39 yaşındaki U.K. polis tarafından gözaltına alındı."

[url]https://www.milliyet.com.tr/gundem/ortaokul-ogretmeni-2-kiz-ogrenciye-tacizden-gozaltinda-2435982[/url]

biliyorum bunlar hep istisna...
0 /