confessions

bendis

Yazar

  1. toplam entry 250
  2. takipçi 5
  3. puan 1305

yks 2020

Sofradayız ailecek yemek yeniyor. Bir haber, tarihler öne çekildi. Yemin ederim kardeşliğin rengi değişti bembeyaz oldu oğlan. Coronoymış yaş tutmuyomuş demedi ceza yemek uğruna attı kendini dışarı .
Gençlerimizi yakıyosunuz hocaaaam huuu .

anlatacaklarım var

Sözlük bu gün en yakın kız arkadaşımın kardeşim dediğim kızın eski sevgilime yavşadığını 1.5 ay yazıştıklarını ve yetmezmiş gibi buluştuklarını öğrendim . Yemin ederim lise dizisi travması yaşıyorum. Ne geldiyse başıma bu arkadaşlık kavramına çok kıymet vermemden geldi . Lan ben senin omzunda ağlamıştım be o adamdan ötürü. Midesizlik mi , kevaşe mi , en kral orospu mu arıyorsunuz buyrun benim hayatımda epey bolmuş :):)

sürekli aynı şarkıyi dinlemek

Şebnem Ferah- Sil baştan
Kulaklığı takıp yek yürümek kadar güzel çok az tat vardır ki bu eylemi yağmurda yapıyorsanız gerçekten harikadır. Yağmur kokusu içe çekilir müzik listesine girilir ve iradesizce bu şarkı açılır hiç değişmedi benim için.

siyah ruj

Bir zamanlar tek ruj rengiydi benim için. Ama böyle konuşurken,gülümserken vs dudağın iç kısmındaki pembe renk görününce biraz itici oluyor. Sonraları hayat bizi nude renklere yönlendirdi.

güvenmek

Peder bey derdi sen çok safsın be kızım diye, doğruymuş sözlük kolay kanıyorum insanlara. Lakin güvenemez oldum şu sıralar kimselere büyüyorumdur belkide.

aşk

Sanırım burak sevinç adlı beye aşık oldum. Adam rüyalarıma giriyo yahu. Rüyada instagramdan falan yazıştık, bilgi sözlükte yazarlık yapıyodu baya girdisi vardı falan. Değişikti ama güzeldi.
0 /