confessions

meekma

Yazar

  1. toplam entry 342
  2. takipçi 6
  3. puan 2804

haluk bilginer

National Academy of Television Arts & Sciences tarafından ödül verilmiş abi..
https://theemmys.tv

National
Academy of
Television
Arts &
Sciences

nasıl anlatsam sana ilk harflere baksana.. ama tersten bak.. ersun yanal gibi

işte bunlar hep rastlantı.

haluk bilginer'e geri dönecek olursak kendisine karşı nefret, sevgi vs gibi herhangi bir hissiyat beslemem.

siyanür

başka işlerin yanında intihar etmek için de kullanılan bir kimyasal.

matbaa filan işleriyle uğraşanların bildiği bir renk vardır. cyan. turkuaza benzeyen bir renk. cyanobacteria diye bir şey var. doğada bulunur. suları zehirler ama ilginç şekilde zehirlenmiş su çok güzel bir renk alır

https://www.google.com/search?q=cyanobacteria&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi0-cyPre_lAhVHyKYKHVaTAiUQ_AUIEigB&biw=1600&bih=757

klasik yöntemlerle intiharlara gelecek olursak örneğin 2017 yılından silivri emniyet müdürü hakan çalışkan'ın intiharı var.

https://www.karar.com/guncel-haberler/son-dakika-silivri-ilce-emniyet-mudurunun-olum-nedeni-belli-oldu-intihar-557426ama o iş biraz çetrefilliymiş meğer... süleyman soylu'ya kadar uzanmış filan.. süleyman soylu var ya hani "uyuşturucu satıcılarının bacaklarını kırın" diyen bakanımız.


http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/970169/emniyet_mudurunun_intihar_dosyasi_bakan_soylu_ya_uzandi.html


ben bugüne kadar bacakları kırılan bir uyuşturucu satıcısı duymadım ama dediyse yapar sayın bakan, niye yapmasın icabında.

konuya dönelim siyanür. doğada da gayet bulunan bir madde. yanisi cinnet intiharlarını önlemek için siyanürün yasaklanması filan gibi zeka 5 çözümler işe yaramayabilir. lafın gelişi..

alternatif olarak bazı arkadaşlarımızın şeytana tapmaktan vazgeçmesini öneriyorum. belki o şekilde intiharlar azalabilir. allah'tan ümit kesilmez.

guillermo del toro

reyiz bu sefer pis korkutcek gibi .. .gilermo bey rica ediyorum safi korku filmi yapınız. korkutup korkutup son 20 dakkada drama getirmeyin..

bunun da sonunu duygusal bi siksiğe bağlarsan reyis meyis demem alırım ayağımın altına gözünü başını zükerim senin.

ayrıcana.. hayvan leşi toplayan küçük çocuk teması için 2015'ten

mhp

İstanbul milletvekili Feti Yıldız'ın 26 Ekim 2019 tibiti

“Şartlı ceza indirimi “kanun teklifinin yasalaşması halinde ilk etapta 93.000 kişi ,zaman içinde. 36.000 kişi toplamda 129.000 kişi tahliye olur.
14 Eylül tarihi itibariyle Cezaevinde toplam hükümlü ve tutuklu 284.624 kişi bulunmaktadır.Ülkemizdeki adli hakikat budur."
tivite verilen Yanıtları da okuyun. mağduruz da mağduruz ağlamalarında çok sık göreceğiniz bir kanun var.

TCK 188

Bakın bakalım TCk 188 neymiş, kimlerin salınması gerekiyormuş, milliyetçilik kimlerin eline kalmış vs.

aptal sarışın

dış görünüş olarak Pamela Anderson kadar bu klişeye uyan biri yoktur herhalde dünyada, ama kazın ayağı öyle değilmiş meğerse.

"War is business. It doesn't help us or anybody (other than those who stand to gain in this business)" - Pamela Anderson, 2019.


demek ki neymiş, genellemeleri fazla ciddiye almamak gerekiyormuş.

psikolojik operasyon

bu kadar sulanan ağacın elbette meyvesi olacaktır

times meydanında motosiklet sesinden ürken insanlar kafası kesilmiş tavuklar gibi kaçışıyorhep aklınızda bulunsun, medya namlusu size dönmüş silahtır. tetiğini de sık sık çekerler.

medyada gördüklerinize inanmadan önce kırk kere düşünün, hatta bence kafadan reddedin. maksat pislik olsun. medya orospularının tırnak içinde "haberleri" vermesiyle yetinmeyin, uğraştırın biraz, verdikleri "haberin" doğru ve gerçek olduğunu da ispatlasınlar. yoksa? yoksa böyle amaçsızca koşarsınız.

psikolojik operasyon

dün el paso'da silahlı katliam olmuş... bugün de ohio'da silahlı katliam olmuş... muş muş muş

medyanın burnunuza dayadığı şeylere atlamadan önce el paso'daki adamın nasıl kikirdediğine bir bakın derim
https://153news.net/watch_video.php?v=A28S8UXUOD4W

bu son iki operasyon abd'deki bireysel silahlanmayı bitirmek için..

bireysel silahlanma candır. canınızın garantisidir.

silah satın almak yasaklandı diye mafya köpekleri, tecavüzcüler, soyguncular silahsız kalmaz.. onlar silah serbest olsa da yasak olsa da silah bulurlar. olan size olur. yasalar bir tek size işler bu dünyada..

jordan peterson

Jordan Bernt Peterson Kanadalı klinik psikolog ve Toronto Üniversitesi'nde psikoloji profesörüdür. (palavralar ansiklopedisi wikipedia'dan)kendisi kontrollü muhalefettir. uyumak isteyene güzel masallar anlatır..

ekürisi ben shapiro için
(bkz:#1158078)


ben shapiro

Benjamin Aaron Shapiro, Amerikalı muhafazakar bir siyasi yorumcu, konuşmacı, yazar ve avukattır. (zikipedya'dan)Kendisi kontrollü muhalefet oluyor.. "Bize muhalefet edin canım biz size hiç konuşmayın demiyoz ki. Ben şapiro kadar konuşun ama , daha fazlasını değil." zihniyetinin parlatıp durduğu bir arkadaş.. bir başkası da jordan peterson..

Bu isimler karşınıza çıkabilir. Söylediklerinin tek bir virgülünü bile ciddiye alırsanız hata yaparsınız.

daha fazla yazmak isterdim ama vakit az.

benden uyarması.
0 /