sergen yalçın

besiktas’in yildiz orta saha oyuncusu.fenerbahce ve galatasaray’da birer tur attiktan sonra besiktas’a geri donmustur.teknik kapasitesi yuksektir.
fenerbahce, galatasaray, besiktas ve trabzonspor, istanbulspor, siirt jetpa sporda oynamis yetenekli at yarisi ustasinin ismi.
at yarisi oynuyor diye kizanlara "ulan ben mi kosuyorum atlar kosuyor size ne" diyerek kazim kanat turevlerine de lafi oturtmus besiktasli olunmaz besiktasli dogulur $iarinin vucut bulmus hali. digeri icin (bkz:pascal nouma).
kendisini sokakta gorsem asla futbolcu degil vefakat "at hirsizi" diyecegim nitekim asil parayi da atlardan vuran, gotune ve gobegine ragmen performansina her zaman sasirdigim, muhtesem gollerin olmadik zamanlarda sahibi, besiktasin zaman zaman tek oyuncusu, oyun kurtaricisi.
solak ve super futbolcu. zayiflamistir . asli sari ile yilan hikayesine donen iliskisi su aralar yine bitmistir. at yarisi hastasidir, sevilesidir.
"sergen olm bak sen buyuk yeteneksin iyi bak kendine yildiz ol" diyenlere "benim sag bacagimi sol kolumu baglasaniz ben yine oynarim" diyerek kendini harcamis, yeteneginin arkasina fizigini koyamayarak dunya capinda bir yildiz olma firsatini kendi kendine harcamis futbolcu.
besikas galatasaray ve fenerbahce’de oynayan super solak.hobileri:futbol oynamak, yuzmek, sex yapmak
her takımda bir tane olsa şampiyonluk yarışı eşit şekilde geçer,niye çünkü herkes güzel oynayacaktır.tabi formunda bir sergen için geçerli.
türkiye’nin ve dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından biri. eğer futbolu bir yaşam biçimi haline getirseydi, bugün barcelona’da, real madrid’de, manchester united’de ya da arsenal’de ve daha aklıma gelmeyen, avrupa’nın en kalburüstü takımlarında takım kaptanıydı. önümüzdeki sezon da takımda kalmasını umit ediyorum.
aslında çok yetenekli ve bir o kadar da keriz bir futbolcu.. kafasını kullansaydı şimdiye dünya starı olmustu.
0 /