korona belirtisi olmayan şey

meekma
her şey koronyo belirtisi biliyosun

öksürüyorsan koronya, öksürmüyorsan da koronyo.. hapşırabilirsin veya hapşırmayabilirsin, ateş olabülü de olmayabülü de..covid toe diye bir şey varmış..
ayak parmakları şey oluyomuş..

https://www.nytimes.com/2020/05/01/health/coronavirus-covid-toe.html

ama olmayabilir de..

el parmakları da aynı şekilde.. ama esem otomatik hasta olabilirsin.

14 gün kuluçka şeysi var .. ama olmayabilir de.. o anda şarlatan profesörlere hangi yalanı söylemeleri talimatı verilmişse o oluyor..

"ABD'nin California eyaletinde Anneler Günü'nde kilise ayinine katılan bir kişinin ertesi gün yaptırdığı korona virüs testi pozitif çıktı."
https://www.sabah.com.tr/dunya/2020/05/18/califroniada-1-kisi-corona-virusu-180-kisiye-bulastirdi

zenci oluyorsun.. o da koronya şeysi.

https://scd.observers.france24.com/files/imagecache/1024x576/article_images/main2_1_0.jpg

gerçi bana iki tane zibidinin suratını ayakkabı boyasıyla boyamışlar gibi geliyor ama .. çünkü resimdeki korku pornosu pezevenklerinin elleri beyaz kalmış abüsü. resmen blek feys yapmış hıııamına kodumun ırgçı çinlileri..

https://pbs.twimg.com/media/EWNhSqAXYAEwuJr.jpg

bir de fransa'da 62 yaşında bir elemanda da 4 saat süreli ereksiyon olmuş.. yani afedersin adamın ziki kakılı kalmış... ooo bu süper ..


https://indyturk.com/node/205521/sa%C4%9Flik/koronavir%C3%BCste-ilk-kez-rastlanan-bir-vaka-62-ya%C5%9F%C4%B1ndaki-kovid-19-hastas%C4%B1nda-4-saati#.Xv2uWr0Rd-0.twitter

azgın tekeler koronyo kapmak için atar valla maskeleri.. gerçi esem otomatik de olabilir.. o zaman govik kaptıklarıyla kalırlar ..


ayrıca 8 metre zıplıyor, maskeyle yolda yürüyen adama bulaşıyor ama 50 santim yanında starbakta lappaçino pippiçino içtiği için kendini çok bi bok zanneden ibişe bulaşamıyor..

yok yani.. koronyonun belirtisi olmayan bir şey yok..


bir tek bu işin tüm dünyayı bir polis devleti cehennemine çevirmek için pazarlanan bir yalan olduğunu düşünenlere bulaşmıyor.. turp gibiyim maşşallah.

bir de kadıköy'de lastik tamircilerine bulaşmıyor.. millet maskeyle siperlikle geziyor elemanlar çekirdek çitliyor karı kızın götünü kesiyor..
redleader
bu virüs, kalabalık gruplarda herkese 1.3 saniyede bulaşıp yarısını semptompsuz kovid taşıyıcıları yapıyor, ailelerini arayıp şikayet ediyormuş.

ama corç floyd ve insan hakları için dışarı çıkarsanız sıkıntı yok. o zaman virüsün liberal toplumcu vicdanı devreye giriyor, öyle kalabalıklarda yayılmıyor. ben demiyorum, amerikan fox diyor.
https://www.foxnews.com/politics/officials-lockdowns-protesters-exception

ya da olay basit; bize medyadan pompalanan emirlere uyanlar virüs kapmaz, uymayanlar kapar. çevrenizde çok anarşik tipler varsa görüşmeyi kesin derim, mazallah kaparsınız virüsü.

diyeceksiniz "ama red, bu protestoları bize birileri söylemedi ki, organik gelişti". bu adamlar:
- sırf eline koz geçsin diye kendi ailelerini bile yem olarak kullanır mı? (bkz: 1 temmuz 2020 erdoğan'ın sosyal medya açıklaması)
- her boka sansür uygulayan YT ve Twitter, '8 dakika 46 saniye' boyunca birinin öldürüldüğü videoyu neden engellemedi? gençlerin komplo videoları izlemesi, birinin can çekişirkenki videosundan daha mı zararlı psikolojilerine?

ikinci dalga geldiğinde "bakın siz bizi dinlemediniz" diyebilecekleri malzeme lazım tabi.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol