beyin yakan zırvalamalar

redleader
en güzel örneği anchorman filminden sanıyordum.ama 164 hastada vaka sayısını saymayı bırakan pfizer, "tam sayıya ne gerek var 8 kat arttı işte" diyen fahrettinden sonra her gün çıta yükseliyor.
independence
kanimca son zamanlarda top 10 un tepesine oturmasi gereken zirvalar sunlar olsa gerek;

(bkz: 17 kasım 2020 koronavirüs tedbirleri)

tum mekanlar saat 20:00 de kapaniyor, 65 yas ustu ve 20 yas alti insanlar gunde 4 er saat disari cikabiliyor ama sen cumartesi aksami saat 20:00 den pazar sabahi saat 10:00 a kadar sokaga cikma yasagi koyuyorsun. dostlar alisveriste gorsun misali tedbir.

yahu her yer zaten kapali, sokaga cikma yasagina, en azindan o saatlerde baslayacak bir sokaga cikma yasagina ne gerek var? baslatsana sen sunu cuma gecesi 00:00 itibari ile pazartesi sabahi saat 05:00 e kadar? oyle yap ki bir ise yarasin, yoksa uygulanan bu kisitlama zerre faydali degil. zaten hava buz, millet evinde aksamlari, mekanlar kapali, kim ne etsin disarida saat 20:00 den sonra.
meekma
(bkz: #1164723)
ismail üç harfliel kardaşımız bilgi sözlüğümüzde kendi adını tıkılasaydı yoğun bakımlarda doluluk oranlarının normal zamanlarda da %80'in altına hiç düşmediğini bilirdi.. boşuna beyinler yanmazdı.

(bkz: ismail cinel)meekma
"İlaç kullanmayı vatandaşlık görevi olarak görmeli"doktor beyin buyurmasında özne yok ama sanırım "piyango testle pozitif ilan ettiğimiz kişiler" demek istiyor..

16 tane hap yutmak vatandaşlık göreviymiş... aynen beybi..

millet ufaktan uyanmaya başladı insanların neden tırnak içinde "gripten" öldüğüne.. hekim kişileri de aldı bir panik..

ama üzülmesinler medikal totaliter rejimde çare tükenmez, intiharları, cinayetleri felan da govik yazarlar, olmadı bir öleni iki yazarlar.. maksat korku pornosu devam etsin.. çünkü insanlar korkunun üstesinden gelirse bazı götlerde kraterler açılacak.. çok iyi biliyorlar..

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol