sanem çelik

yönetmeniyle yakalandıktan sonra çay bahçelerinin tost literatürüne "çift kaşarlı aliye" çeşidinin eklenmesine neden olmuş güzel gözlü höt höt sesli artiz.
öncelikle sözlükteki bayan arkadaşlara sormak istiyorum,sizin kocanız eğer bu durumda yakalansaydı,kadın hakkında ne düşünürdünüz. tamam burda suçlu varsa her ikiside suçludur.aşk tek taraflı yaşanacak bir şey değildir.burda medya tabiki sanem çelik’in üzerine gidecektir onlara güzel bir malzeme olmuştur,ancak bunları bilen bir kadınında kendini bu duruma düşürmemesi gerekmektedir. biz türk toplumu olarak filmlerde seyrettiğimiz karakteri gerçek hayattada öyle zannederiz.şimdi sanem çelik aliyenin tam tersi konumuna düşmüştür, evli bir erkekle birlikte olan kadın olmuş, esra akkayada aldatılan kadın durmunudadır. bizim toplumumuz tabikide bunu kabul etmez,siz kendinize sorun bakalım kabul edermisiniz.
bazı insanların aşkı ne kadar basit bir şey sandıklarının resmidir sanem çelik.bunu öğretmiştir bana.insanlar hiç evli bir adamla ilişki yaşamış diye yerden yere vurulan bir kadının gerçekten aşık olabileceğini düşünememişlerdir.bu insanlar aşk nedir hiç yaşamamışlardır demek ki,oturdukları yerden sallamasını bilmektedirler.evet yaptığı bir hatadır ve bunu bilebile yapmaktadır.aşk zaten böyle bir şeydir.aşk insan beynine kan gitmemesi durumudur.yanlış bir şey yaptığını bile bile devam etmektir o yanlışa.sanem çelik yüreğine söz geçirememiş olabilir.ama sanem çelik aşık olamazdır onlara göre.insanlar ’’evli bir adama aşık olmasın sokakta bir sürü insan var’’ diye saçmalamaya devam ederken,yüreğin yandımı sokaktaki insanı değil önünü görecek hali kalmadığını bilmemeleridir.ama gerçekten aşık olduklarında neler yapabileceklerini,aşkta pazarlık olmıyacağını o zaman anlarlar belki.

sanem çelik hata yapmışsa,ona oturdukları yerden sözleriyle ateş edenler daha çok hata yapmaktadırlar.
sanem çelik’in asıl meşhur olduğu hayrola çay bahçesinde kaşarlı aliye isimli tostun icadına sebep olan kadın.
başarılı bulduğum ama bazı sahnelerde fazla donuk kaldığını kendini tam olarak veremediğini düşündüğüm oyuncu.. ayrıca güzelliği bir yana kendine has çok da özel bir karizması, çekiciliği var..
18.03.1975 tarihinde istanbul’da doğdu.1983 yılında istanbul üniversitesi devlet konservatuvarı bale bölümüne girdi.11 yıl profesyonel dans eğitimi aldı. ön lisansını aldıktan sonra tiyatro bölümüne geçti.1992’de mezun oldu. yaban filminde ve kara melek adlı tv dizisinde oynadı.1996 adana altın koza yardımcı kadın oyuncu ödülü ve magazin gazetecilerin verdiği en iyi kadın oyuncu ödüllerini kazandı.2000 yılında rol aldığı ’filler ve çimen’ adlı sinema filmiyle antalya altın portakal film festivali’nde en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görüldü.
tv dizilerinde ve birçok sinema filminde rol aldı. en son da aliye adlı tv dizisinde başrol oynadı.
sesi erkek sesini andıran fakat güzel rol yapan, yaşadığı aşk oynadığı dizinin reytingini kıran oyuncu.
0 /