sanem çelik

kara melek ile patlama yapan seksi hatundur ki kara melek dizisi bittikten sonra neden sektordeki devamliligini saglayamamistir anlamam. yine gelmis, asina olmustur bizlere aliye dizisiyle.
kendisi tamamiyla afet i azamdir. bir insana gulmenin ve aglamanin ayni anda ne kadar yakistigini gosteren kisidir. aliye dizisini izlememe tek sebeptir. asik oldugum ve ilerde evlenmek icin herseyi yapabilecegim kadindir. iyiki vardir.
cok basarili,cok guzel ve de cok siradisi buldugum bir oyuncu ama nedense sesi cok degisik gelmekte bana,biraz garip bir sesi var.
hakkında hemen sağlam bir karalama kampanyası başlatılmış insan. bu kadar karalayacak bir şey olduğunu düşünmüyorum insanların özel hayatına da biraz saygı gösterilmeli bize ne ki karalamaya kalkışıyoruz.
son karıştığı magazin olayıyla şimşekleri üstüne çeken,ama bence bu işte kudret sabancı’dan daha az suçu olan kadın...adam evli barklı,ona kimse bişey demiyor,bütün kanallar ana haber bültenlerine kadar,sanem çelik e yükleniyorlar..kadın hiç olmazsa bekâr..
(bkz:çifte standart)
son olayıyla paparazzilerin ekmeğine bol miktarda yağ sürmesi muhtemel kişi.hadi adam iradesiz,bari sen yapmasaydın,dünyada bekar adam mı kalmadı dedirten kadın.
öncelikle sözlükteki bayan arkadaşlara sormak istiyorum,sizin kocanız eğer bu durumda yakalansaydı,kadın hakkında ne düşünürdünüz. tamam burda suçlu varsa her ikiside suçludur.aşk tek taraflı yaşanacak bir şey değildir.burda medya tabiki sanem çelik’in üzerine gidecektir onlara güzel bir malzeme olmuştur,ancak bunları bilen bir kadınında kendini bu duruma düşürmemesi gerekmektedir. biz türk toplumu olarak filmlerde seyrettiğimiz karakteri gerçek hayattada öyle zannederiz.şimdi sanem çelik aliyenin tam tersi konumuna düşmüştür, evli bir erkekle birlikte olan kadın olmuş, esra akkayada aldatılan kadın durmunudadır. bizim toplumumuz tabikide bunu kabul etmez,siz kendinize sorun bakalım kabul edermisiniz.
bazı insanların aşkı ne kadar basit bir şey sandıklarının resmidir sanem çelik.bunu öğretmiştir bana.insanlar hiç evli bir adamla ilişki yaşamış diye yerden yere vurulan bir kadının gerçekten aşık olabileceğini düşünememişlerdir.bu insanlar aşk nedir hiç yaşamamışlardır demek ki,oturdukları yerden sallamasını bilmektedirler.evet yaptığı bir hatadır ve bunu bilebile yapmaktadır.aşk zaten böyle bir şeydir.aşk insan beynine kan gitmemesi durumudur.yanlış bir şey yaptığını bile bile devam etmektir o yanlışa.sanem çelik yüreğine söz geçirememiş olabilir.ama sanem çelik aşık olamazdır onlara göre.insanlar ’’evli bir adama aşık olmasın sokakta bir sürü insan var’’ diye saçmalamaya devam ederken,yüreğin yandımı sokaktaki insanı değil önünü görecek hali kalmadığını bilmemeleridir.ama gerçekten aşık olduklarında neler yapabileceklerini,aşkta pazarlık olmıyacağını o zaman anlarlar belki.

sanem çelik hata yapmışsa,ona oturdukları yerden sözleriyle ateş edenler daha çok hata yapmaktadırlar.
sanem çelik’in asıl meşhur olduğu hayrola çay bahçesinde kaşarlı aliye isimli tostun icadına sebep olan kadın.
0 /