yeni dünya düzeni

https://www.youtube.com/watch?v=OuKLwDfm4Ng&feature=youtu.be&t=683

madem ki gün geliyor.. söyleyelim... ki söylenmedik bir şey kalmasın.

trol mezarlığında vakti zamanında yazdığım bir şeyi aynen kopyalayarak başlayalım.

adamın biri gizlice evini yaktı..

yangını gördün hemen koştun, can havliyle söndürmeye giriştin… o sırada yoldan geçen biri (“adamın biri”) sana yardıma geldi.. birlikte söndürdünüz evi..

ne hissederdin?

minnet..

“adamın birini” masana buyur eder, onunla ekmeğini bölüşürdün.. evini yakan adamla … çaktın?

bunun adı ordo ab chao.. order out of chaos..

yüzyıllardır uyguladıkları şaşmaz taktiklerden biri. önce bir sorunu yaratır, sonra sorunu çözme bahanesiyle büllüğü dayarlar..

korkmayın.. ilk yapmanız gereken bu.

korku en yakınınızdaki düşmandır. bir şeyleri yenecekseniz önce oradan başlayın.

ve soru sorun..

(bkz:corona testi)
(bkz:pcr)

merak etmeyin verecekleri cevap yok.. ama soru sorulduğunu görünce onlar da panik yapmaya başlayacak,. önce şartları eşitleyelim.

yaratılmış bir yerde yaşayan yaratılmış canlarsınız ve size verilen en değerli armağan da ruhunuz. onu kirletmemeye dikkat edin. ruhunuz temiz kaldığı sürece sizi yenemezler. bunu hep aklınızda tutun.

devam ederiz..

corona testi

tane tane anlatmaya çalışayım

antikor nedir?

zikipedya tarifi
Bağışan ya da antikor, çok hücreli hayvansal organizmaların bağışıklık sistemi tarafından kendi organizmalarına ait olmayan organik yapılara karşı geliştirilen glikoproteinin yapısındaki moleküllerdir. Bu moleküller organizmayı yabancı moleküllerin yol açması muhtemel zarar verici etkilere karşı erkenden uyararak koruyuculuk sağlarlar. İmmünglobulinler; IgG, IgM, IgA, IgD, IgE tipleri vardır.


türkçesi; hastalanıyorsun, vücudun hastalığı tanıyor ve hastalığa yol açan mikropları temizlemek için antikor üretiyor. mikroplar temizleniyor, antikorlar ömrün boyunca kanında kalıyor ve o hastalığa karşı bağışıklık kazanmış oluyorsun.

bu götten uydurma hastalıkla ilgili milyon tane efsane üretildi, yok 17 gün yaşıyormuş, havada 3 metre gidiyormuş, yok 10 metre gidiyormuş, yok ebesinin amına gidiyormuş filan.. kiminde hiç belirti vermiyormuş, kimisinde akciğerlerin taş kesiliyormuş, yok testlerin hata oranı %30'muymuş, %80'miymiş, adamın biri önce pozitif vermiş, sonra tedavi olmuş negatif vermiş, sonra bi bakmışlar gene pozitif olmuş filan..

paniğinizi ölçüyorlar. siz panik yaptıkça daha saçma sapan efsaneleri dolaşıma sokuyorlar. bu bir tanesi bir tanesini tutmayan zırvaların nedeni bu.

boşuna panik yapıyorsunuz. karşımızda en kabadayı haliyle her sene olan griplerden biri var, muhtemelen o bile yok. insanları evlerine kapattılar, korku içinde yaşatıyorlar, güneş görmek yok, hareket yok, depresyon son gaz.. yetmezmiş gibi hapishaneler boşaltılıyor hapçısı, torbacısı ortalığa salınıyor.. ekonomi belki de çökme noktasını geçti.. bu ateşe kendi paniğinizle odun atarsanız günde 100 ölüm filan olan günleri mumla arar hale gelirsiniz çok yakında.

bir de maske işi var.. yolda görüyorum vatandaşın 100 metre yakınında insan yok ama maskeyle dolaşıyor.. güzel dostlar vücudunuzdaki en azgın bakterilerden birisi ağzınızda yaşayan streptokoklardır. hadi toplu taşımayı filan anlarım da açıkhavada maske takıp ağzınızdan çıkan havayı tekrar tekrar içinize çekmenin mantığını hiç anlamıyorum. o streptokoklardan birini akciğerinize yerleştirirseniz çok daha büyük iş alırsınız başınıza.

peki nereye gidiyor bu vaziyet?

tüm dünya genelinde bir polis devleti geliyor, getirmeye çalışıyorlar ve kartlarını açtılar. bütün bu tantana bundan. bill gates'inden, bilmem ne kurulu uzmanına kadar hepsi bir takımda, siz bir takımdasınız. ya buna uyanırsınız ya da uykuda ölüm.

konuya geri dönüyoruz corona testi

belli ki bir sıkıyönetim durumu olacak ve birileri tırnak içinde "karantinaya" alınacak...... da nasıl?


corona testi antikora dayalıymış..
https://www.scientificamerican.com/article/heres-how-coronavirus-tests-work-and-who-offers-them/

bak şimdi hastalığı hiç almadın, vücunda mikrop yok, dolayısıyla antikor yok.. negatif verirsin... eee? sonra? güvende mi olacaksın? hastalığı kapmayacak mısın? elbette kapacaksın.

sonunu baştan söyleyeyim, aşı diyecekler yani filmin sonunu görün artık. o aşının içinde mikroçip olacak mı? haliyle.. mesele virüs değil sen hala anlamadın mı? mesele sensin. seni kontrol etmek istiyorlar. çünkü çok güçlüsün.. uyuyan bir devsin. ah şunu bir anlasanız.

hastalığı aldın, hiçbir semptom göstermeden veya aksırarak tıksırarak hastalığı yendin ve antikor ürettin. test sonucun ? pozitif.. e nolcak şimdi sapasağlam halinle karantinaya mı gideceksin? ailen, çocukların, sevgilin?

ya da şöyle düşün, hastalığı yarım saat önce kaptın. antikor üretimi filan hiçbir şey başlamadı.. test sonucun? negatif.. ee şimdi etrafındakiler güvende mi oldu? yarım saatte bir gidip test mi yaptıracaksın?

saçmalığı bir kere daha ifade etmeye çalışayım, antikora dayalı bir testte pozitif verirsen vücudunda antikor var demektir, yani ya hastalığı yenmişsindir, ya da yenmek üzeresindir. zaten olması gereken şey bu.. niye karantinaya alıyorsun bu insanı?

bir de şöyle düşün, bağışıklık sistemi tamamen bozulmuş bir şahıs var, mikrobu almış ama vücudu antikor üretemiyor, hastalıkla savaşamadığı için doğru dürüst belirti de vermiyor, ateşi bile çıkmamış (ateşi çıkaran mikrop değildir, vücudunuzdur. vücudunuz hastalıkla savaşmak için ateşi yükseltir. çünkü akyuvarlar sıcakta daha etkin çalışır.) bu bağışıklık sistemi bozulmuş adamın testi ne çıkacak? negatif.. haydaaa... di mi?

her kafadan bir ses çıkıyor, bu da benimkisi olsun.

varsa bu işlerden anlayan bir doktor filan tanıdığınız sorun anlatsın siz de buraya yazın. neymiş bu plastik testin mantığı..


bana sorarsanız antikor mantikor bile hikaye.. belki basit bir kan grubu testine yeni ambalaj bastılar hepsi bu..
(bkz:pcr)

amaç ne? yarın dünya çapında sıkıyönetim ilan edildiği zaman sokak ortasında test yapıp birilerini zorla askeri karantina araçlarına tıkmak için.. böyle dramatik görüntüleri her köşebaşında sergileyecekler ki geride kalan zavallı etler (siz oluyorsunuz bu) aklını başına devşirsin.

çok büyük bir kötülük zincirinden boşaldı.. o kötülüğü götünün üstüne oturtabilecek gücünüz var ama henüz farkında bile değilsiniz..

sadece soru sorun.. bu bile yeterli.. merak etmeyin cevap veremeyecekler, cevap veremedikçe de onlar panik olmaya başlayacak.. biraz da onlar panik olsun amk.. yeter lan!

biraz silkinmeye çalışın, böyle kuzu kuzu giderseniz bu işin sonunda bıçak var.. benden uyarması.

bilimsel yöntem

kendi kendini teyit etmek için sık sık kullanılan yöntem. deney yaparak sonuçlarınızı karşılaştırıyorsunuz ve tezinizi doğruluyorsunuz.

mesela aşağıdaki tam olarak bilimsel yöntem değildir:
ben gelip diyorum ki "elimdeki çubuk, 1500 yıllık bir taşa sürtünce pembe oluyor". sen taşa sürtüyorsun ve çubuk gerçekten pembe oluyor.

taş 1500 yıllık mı?

corona testi

bu test acaba kimlere yapılıyor?

avrupa'da pek çok ülkenin uyguladığı kural; yoğun bir şekilde semptomlar gösterip hastaneye başvurulmadığı sürece bu test yapılmıyor. mesela ilk etapta sadece öksürüğünüz varsa umurlarında olmuyor.

ha bir de önemli kural, parası olana yapılıyor.

magazinel tık:https://www.tv100.com/korona-viruse-yakalanan-unluler-korona-viruse-yakalanan-futbolcular-korona-viruse-yakalanan-sporcular-korona-viruse-yakalanan-siyasetciler-galeri-488009

e tabi james bond'da ya da game of thrones'da oynayınca bu teste erişim biraz daha kolay.ekşisözlük

kiralık kalemlerin bulunduğu, algı yönetiminin üst seviyede olduğu sözlük. ilk kurulduğundaki serbest ifade hakkı ortadan kaybolmuş durumda. moderatörler dilediği, nemalandığı başlıkları parlatmak için uğraşıyorlar.

faşizm

Faşizm, ilk olarak İtalya'da Benito Mussolini tarafından oluşturulan, otoriter devlet üzerine kurulu bir radikal milliyetçi siyasi ideolojidir.

virüs işinde etrafa sıkılan binlerce ton kimyasal

bu iş manyaklık seviyesine geldi

"İngiltere'de polis, sosyal medya hesapları için fotoğraf çekmeye gelen kişileri durdurmak için bir kasabadaki 'mavi gölü' siyah boya ile doldurdu."https://www.hurriyet.com.tr/galeri-son-dakika-haberleri-ingiltereden-urkuten-corona-virus-aciklamalari-polis-golu-siyaha-boyadi-41480846/1

sizden nefret ediyorlar, siz olur verdikçe böyle hainlikleri yapmaya devam edecekler.

wuhan virüsü

neyin takip edeceği belliydi zaten..

koronya kağıt paradan bulaşır mıymış...


kağıt para gidecek dijital para gelecek.. istedikleri şeylerden en önemlisi bu.

çünkü kontrolün en önemli aşaması bu.. para. parayı kontrol edersen toplumu kontrol edersin.

mesela osmanlı'nın en sinirlendiği şey yerel bir beyliğin para basmasıdır.. menfaat temelli isyanlarda osmanlı yöredeki beylerle, isyancılarla konuşur, anlaşma yolunu arar. savaş yani sonuçta, kazansan bile zarar görüyorsun bir şekilde. ama para basmaya kalkarlarsa osmanlı doğrudan isyanı bastıracak askeri önlemleri alır.. çünkü neden? çünkü parayı kontrol eden toplumu kontrol eder.

mesela çeyrek altın diye bir şey var değil mi? siz ya da siz yapmıyorsanız bile ailenizde etrafınızda yapan vardır, bir ay eline normalden fazla para geçince ne yapıyorsunuz/yapıyorlar? örneğin bir çeyrek alıp kenara atıyorlar.. di mi? bu küçük birikimler gizli oluyor. icabında eşler birbirlerine bile söylemiyor.. tüm dünya dijital paraya geçirilirse böyle olabilir mi ? hayır..

ne demek istediğimi şöyle anlatayım, bir dünya düşün ki devlet başkanları paraya sıkıştıklarında "biz bize yeteriz sevgili ülkem" filan diye zavallı kullarına dil dökmek zorunda değil. tek yapması gereken bir tuşa basmak..

nasıl? güzel geldi mi kulağa?

the last of us part 2

Biraz önce yapılan açıklamaya göre, normalde 29 mayıs olan çıkış tarihi, virüs sebebiyle belirsiz bir tarihe ertelendi.

Saçımızda tüy kalmadı artık. Bir de şu virüs siksiği yüzünden bu oyunu oynamazsak, kahrından öleceğim.

5g

dünya'da yavaş yavaş uygulamalarına geçilmeye başlanmış, çoğu büyük ülkede deneme bağlantıları ya yavaş, ya da belirli şehirlerde denenen tekknoloji.

misal, hollanda'da deneme yapılan şehirler yazıyor burada: https://www.omroepbrabant.nl/nieuws/3078297/het-wemelt-straks-van-de-5G-antennes-in-Brabant-Om-de-150-meter-is-er-eentje-nodig

google tercüme ile uğraşmak istemeyenler; eindhoven ve çevresindeki helmund, breda ve tilburg'da başlamış.

italya'da Milano, Turin, Bologna, Roma'daymış testler https://www.rcrwireless.com/20200106/5g/italian-telcos-get-ready-reach-more-cities-5g-2020

ispanya'da fiber ağlarla dört bir yanı örmüşler: https://www.rcrwireless.com/20191113/5g/vodafone-expand-5g-network-spain-short-term-report

isviçre yarışı baya önde götürüyormuş: https://www.rcrwireless.com/20190820/5g/5g-in-switzerland . listede ayrıca Güney Kore de var.

buraya kadar çok iyi, yaşasın teknoloji! şimdi çok büyük, inanılmaz tesadüf kısmı; aşağıda ülkelerin covid dağılımlarını gösteren wiki sayfaları:

https://en.wikipedia.org/wiki/2020_coronavirus_pandemic_in_the_Netherlands
https://en.wikipedia.org/wiki/2020_coronavirus_pandemic_in_Italy
https://en.wikipedia.org/wiki/2020_coronavirus_pandemic_in_Spain
https://en.wikipedia.org/wiki/2020_coronavirus_pandemic_in_Switzerland

bonus ilginçlik: ben neden 5g ile ilgili arama yaptığımda google amca sürekli corona sonuçları gösteriyor?

youtube

bütün bu salgın meselesinde kararlılıkla uyguladıkları bir uygulamaları olan şirket - eğer videonuzda herhangi bir sebepten bir salgından bahsederseniz o videodan para kazanamıyorsunuz. esasen videoları insanlar bulamıyor bile diyebiliriz. bu yüzden pek çok ilgisiz kanal bile (örn:https://www.youtube.com/watch?v=v1vAebWsLTk ) kendisini sansürleyere konuşmak zorunda kalıyor.

-du. değiştirmişler:https://techcrunch.com/2020/03/11/youtube-will-now-allow-creators-to-monetize-videos-about-coronavirus-and-covid-19/

ne güzel, bilgi alışverişi diyecekken tam, açıklamanın şu kısmı göze çarpıyor: Instead, YouTube says ads will be enabled on “a limited number of channels,” including those belonging to news partners and creators “who accurately self-certify.”

yani diyor ki, youtube reklamları sadece "belirli kanallarda" olacak. bu kanallar, ortak çalıştıkkları haber kanalları, ya da kendini güzelce oto sansürleyenler. ben demiyorum, kendileri diyor: "The Self Certification system is one where creators use an online dashboard to tell YouTube whether or not their videos comply with advertiser guidelines ahead of YouTube's automated review of their content. "

neyse ki özgür bir platform, hiç sansür yok ve haberleri aldığımız en sağlıklı kaynak.

global polis devleti

gönüllü olarak getiremeyecekleri için korkuyla getirmeye çalışıyorlar..

faşist bir yönetim sonuçta, insanların seve seve kabul etmesi beklenemez. onlar da bunu beklemiyorlar zaten.

medyadaki fahişelerine servis ettikleri korku pornosu görüntülerine alıcı gözle bakalım.

bir sedyeyi kaç sağlık görevlisi taşır?

görelim.


ben sekiz aktör saydım ama belki de arkada boyu resimde çıkmaya yetmeyen birkaç güdük necmi de olabilir.

"korkun ve dediklerimizi harfiyen yapın amına kodumun çocukları!" sizi üzmek istemem ama bize karşı yaklaşımları bu.

bu ilk korku pornosu dalgasını atlatabiliriz veya atlatamayız.. bilemiyorum. ama istediklerini elde edemezlerse tekrar gelecekler.. ondan eminim.

şok şok şok... koronya virüzünde ikinci dalga..

zırvalığın ne kadar ileri gittiğini görelim..

antikor testi filan dedik, sadece ben değil yani, tüm dünyada insanlar antikor testinin aptalca olduğunu söyledi. şimdi antijen testi siksiğini öne çıkarmaya başladılar..

"A study concludes that one test generated a false negative 49 percent of the time, meaning it detected H1N1 only 51 percent of the time.[citation needed] Another study found another test generated a false negative 82.2 percent of the time, detecting H1N1 only 17.2 percent of the time."

https://en.wikipedia.org/wiki/Rapid_influenza_diagnostic_test

abicim %80 hata payı olan bir testle hangi salgını durdurmayı düşünüyorsunuz? Bırak %80'i %1 hata payı olsa hangi salgını nasıl durduracaksınız?

psikopat adamların salgın malgın durduracağı yok tabi. maksat korku pornosuyla ödlek tanrıları için global polis devletini kurabilmek.

ikinci dalga, üçüncü dalga, beşinci dalga... siz korkunuza yenik düşene kadar bu işin sonu gelmeyecek.. belki ileriki dalgalarda daha da vahşileşip etrafa abuk sabuk kimyasallar sıkabilirler. daha çok ölüm olsun diye. her şey mümkün. ruhlarını sattılar. onların artık kaybedecek hiçbir şeyleri yok.

oysa korkunuz yersiz.. en basitinden şunu düşünün .. bir gün hepimiz ölücez. öyle ya da böyle.. korkmak yersiz. yanlış mıyım?

bir virüs var dünyada ve sizin korkunuzdan besleniyor. yenmek için maske takmak, cildinizin doğal florasının ebesine atlayacak kadar dezenfektana bulanmak işe yaramayacak. tek çözümü korkmamak ve soru sormak.

sorun... hata payı olan bir testle salgın nasıl durdurulabilir..

korkmadan soru sorun.. bir süre sonra en büyük silahlarının işe yaramadığını görecekler ve panik baş gösterecek.. sizde değil.. onlarda..

işte o zaman kazanmaya başlamışsınız demektir.