aliye

konusu pek sürükleyici olmakla birlikte, dizideki çocukların bütün kelimeleri uzatarak konuşması sonucu her seferinde cinlerin tepeme toplanmasına sebebiyet veren dizi.
televizyon aleminde nadir olarak takip ettiğim güzel dizilerden biri. sanem çelik ve nejat işler’de ayrı bir güzellik katıyorlar bu diziye
bir tür duygu pornosu izletiyorlar insana, her bölüm bu duygu yoğunluğunun bokunu çıkarıyorlar, insanlarla dalga geçiyorlar. şimdi diyeceksiniz ne sikime izliyorsun? aslen ben izlemiyorum ananem her ağladığında ekrana baktığımda görüyorum bunu.
ayrıca sürekli başına bir şey gelen küçük arda ’ya, yeni bölümlerde birinin tecavüz etmesini bekliyorum. bu gidişle bu olacak gibi gorunuyor.
ananemin su anda izlediği dizi bakıyorumda aliyeye hep gozleri yaşlı, mutluyken bile sanki birazdan ağlayacakmış gibi gozukuyor, derhal denize muayene olmalı bir çözüm bulunmalı.
bence müco’ya bıraksınlar işi, aliye’yi,leyla’yı,sinan denilen her işi elini yüzüne bulaştıran insanı,ikbal hanım denilen adını duyduğumda aklıma sucuk gelen karnımı acıktıran yaratığı,feyyaz ve nusret denilen kırkından sonra azanı teneşir pakları,bir sike yaramayan sinan’ın avukatını,aliye’ye habire ’’bekleyip göreceğiz’’ diyen tombul pokemon avukatı,sürekli ’’sen nasıl istersen ’’ diyen kahraman’ı,daha yeni tanıdığı bir kadını şirketine ortak yapan patronu dağa kaldırsın.sonra aliye’nin şirketinden kovulan deli karı gelsin bunların anasını sksin.

müco ile zeliş evlenirken bunlara nah işareti yapsın.dizi orda bitsin.

yeter...

0 /